Ślub za granicą
Wyobraź sobie, że właśnie nastał ten najpiękniejszy w życiu moment, dzień ślubu. Gdzie miało by ono miejsce? Destination Wedding to nic innego jak wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnego wesela - ślub za granicą, bądź podróż poślubna w dowolne miejsce na ziemi.

Paryż, Neapol, Toskania, a może Nowy Jork? Ekipa Bycze Filmy otwarta jest na realizacje filmowe na całym świecie. Jeśli natomiast marzą Ci się ujęcia w sukni ślubnej na gorącym piasku w egzotycznej scenerii proponujemy Dubaj, Malediwy, Dominikanę, Bali, Filipiny czy wyspy greckie Rodos, Kretę, Santorini i wiele innych.

W tym magicznym dniu ekipa filmowa towarzyszyć będzie Wam podczas przygotowań, zaślubin oraz szampańskiego przyjęcia weselnego do późnych godzin. Całość filmu wzbogacona zostanie ujęciami plenerowymi krajobrazów z powietrza, oraz dodatkowego pleneru narzeczeńskiego lub ślubnego z Waszym udziałem. Film realizowany jest na minimum 2 lub 3 kamery, by w jak najbardziej kreatywny sposób uchwycić wszystkie ważne chwile.

Zdecydowana większość naszych projektów każdego roku wymaga dojazdu do Pary Młodej i jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszą międzynarodową współpracę również i Wam.