Ślub w górach

Ślub w górach - wideofilmowanie

Tym razem będzie trochę śmiechu, będzie kilka wzruszeń – jednym słowem prezentujemy tak długo oczekiwany przez wiele osób trailer ślubny Iwony & Piotra prosto z gór. Film zrealizowany został na 3 kamery z 9-cio metrowym kranem kamerowym, wykonującym kadry z powietrza. Całość wzbogacona o dodatkową kamerę do ujęć slowmotion, czyli zwolnione tempo przy minimum 400 klatkach na sekundę! A wszystko to oplecione mroźnymi kadrami wprost z Kasprowego Wierchu.


Teledysk ślubny w górach nie jest dla nas niczym obcym. Jako rodowici mieszkańcy Podhala dokładnie znamy każdy skrawek lasów i gór, w których zrealizować można bajkowe ujęcia ślubne. Niejedna z naszych Par Młodych zazdrości nam tego widoku z okna w Nowym Targu, gdzie codziennie budząc się odsłaniamy zasłony a za szybą prezentują się całe Tatry wzdłuż i wszerz. Coraz częściej zdarza się nam pracować również z Parami przyjezdnymi, mieszkającymi na co dzień w Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Łodzi czy innych miejscowościach, których to właśnie marzeniem jest ślub w klimatycznym kościółku w górach i szampańskie wesele pod Tatrami. Nowoczesne wesele na południu Polski wymaga jednak dużych przygotowań, a przede wszystkim głowy pełnej pomysłów w jaki sposób połączyć elegancję z folklorem.


Najprostszym przykładem jest tzw. „candy bar” czyli odrębny stół słodkości znany przede wszystkim z wesel odbywających się w hotelach. Tradycją natomiast na Podhalu są ciasta ułożone bezpośrednio na każdym ze stołów weselnych, co niekoniecznie jest dobry rozwiązaniem. Wystarczy jednak minimum fantazji, aby połączyć jedno z drugim, a najważniejsze aby candy bar góralski wyglądał atrakcyjnie na filmie i fotografiach ślubnych. Świetnym pomysłem będzie zatem ułożenie czekoladowych babeczek na drewnianych krążkach, cukierków na mini pniaczku, a do picia zaproponować schłodzoną lemoniadę podaną w małych słoiczkach z kolorową rurką. Oglądając na filmie ślubnym właśnie takie detale mamy gwarancję, że każdemu z widzów będzie „ciekła ślinka” na widok tak dopracowanych słodkości.


Dobre wideofilmowanie i fotografia ślubna Zakopane to nie tylko idealna wyglądająca w obiektywie drewniana sala weselna, lecz także plener ślubny w najbardziej magicznych miejscach w Tatrach do których zdecydowanie należą: Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Wiktorówki, jezioro Strbske Pleso na Słowacji, czy wiele miejscowości z których widać góry jak na dłoni. Kamerzysta na wesele z Podhala jakim jest zdecydowanie ekipa Bycze Filmy, będzie trafnym wyborem na niebanalny film ślubny w Nowym Targu, Bukowinie i Białce Tatrzańskiej, Poroninie, Zakopanem, a także innych górskich miejscowościach.