Ślub na Santorini

Ślub na Santorini - wideofilmowanie

Santorini to idealne miejsce na ślub dla osób kochających spokój, oraz bogatą historię wyspy greckiej na Morzu Egejskim. Dawniej obszar z rozwiniętą cywilizacją, dziś ponad 500 lat od wybuchu wulkanu urokliwa lokalizacja na wesele marzeń, w której zakochać się można od pierwszego wejrzenia.

Początek pobytu naszej ekipy filmowej rozpoczynamy od pleneru narzeczeńskiego. Mała wędrówka z Narzeczonymi po wyspie jest idealną chwilą na poznanie się i przyjemne spędzenie kilku godzin przy realizacji zjawiskowych ujęć na plażach z czarnym, bądź czerwonym piaskiem (z uwagi na sąsiedztwo wulkanu) a także wśród urokliwego budownictwa z charakterystycznymi półkolistymi dachami. Podczas nagrań wykorzystujemy również drona, czyli kamerę wykonującą ujęcia z lotu ptaka, które w pełni oddadzą klimat i pejzaż miejsca ślubu.
W dniu ślubu jesteśmy z Wami od porannych przygotowań Panny Młodej poprzez fryzjera, makijaż i ubieranie sukni ślubnej, w międzyczasie tworząc również artystyczne kadry z przygotowań Pana Młodego. Moment ceremonii w kameralnym kościółku z charakterystyczną niebieską kopułką, bądź na tarasie z widokiem na błękitne morze, uchwycony zostaje przez dwóch operatorów kamer, dzięki czemu jesteśmy w stanie wychwycić większą ilość emocji i detali, które zbudują fabułę tego niepowtarzalnego dnia. Po ceremonii zaślubin czas na toast lokalnym winem Vinsanto z suszonych na słońcu winogron i przyjęcie w hotelu z najbliższymi, bądź tylko we dwoje. Dzięki odpowiedniej optyce uchwycimy najdrobniejsze szczegóły serwowanych potraw np. charakterystyczne smażone placki z santoryńskich drobnych pomidorów z dodatkiem ziół i bakłażanów. W dniu ślubu naszą największą zaletą jest filmowanie z dyskrecją, tak aby Nowożeńcy mogli w pełni nasycić się tą niepowtarzalną chwilą.
Ostatni dzień naszego pobytu to ujęcia plenerowe w kreacjach ślubnych podczas spektakularnych zachodów słońca, gdzie czerwone promienie odbijają się w białych domkach, oraz pobłyskują w falach uderzających o klif.  Świetnym pomysłem będzie też romantyczny rejs statkiem wokół innych wysp, by poznać urok miejsca

Film oddajemy Państwu w formacie Full HD ze spersonalizowanym nadrukiem na płytach i pudełku, który będzie piękną pamiątką do wspomnień za kilkadziesiąt lat. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty na niepowtarzalny film ślubny w kinowej odsłonie.