Ślub na Cyprze

Ślub na Cyprze - wideofilmowanie

Ślub na malowniczej wyspie Morza Śródziemnego? Piękne pejzaże, małe urzekające wioski, podwodne groty i bajeczne jaskinie, wszystko to wystarczy aby Wasz film ślubny na Cyprze zapierał dech w piersiach.

Pierwszy dzień wizyty naszej ekipy filmowej rozpoczynamy od relaksacyjnego pleneru narzeczeńskiego. Szybka wyprawa z przyszłymi Nowożeńcami jest idealną chwilą na wzajemne poznanie się i spontaniczne spędzenie kilku chwil przy realizacji niezwykłych ujęć wśród drzew migdałowych, winorośli, spacerując po piaszczystych plażach, bądź oglądając wschód słońca na urwisku skalnym. Aby uatrakcyjnić jeszcze bardziej kadry filmowe, wykorzystujemy przy tej okazji kamerę służącą do realizacji lotniczych ujęć krajobrazów, zamieszczoną na dronie.
Jako, że film ma opowiadać o najpiękniejszym momencie życia Pary Młodej, jesteśmy z Wami od świtu, czyli przygotowań Panny Młodej (fryzjer, makijaż, kreacja ślubna), w międzyczasie wykonując także atrakcyjne kadry z przygotowań Pana Młodego. Moment ceremonii w kameralnym kościółku, ogrodzie pełnym kwiatów, czy na plaży w otoczeniu palm, uchwycony zostaje przez dwóch operatorów kamer, dzięki czemu jesteśmy w stanie zarejestrować naturalne emocje i wiele detali, które zbudują fabułę tego niepowtarzalnego dnia. Po obrzędzie zaślubin czas na weselny toast i przyjęcie w hotelu z najbliższymi, bądź tylko we dwoje, który uchwycimy dyskretnie tak, by nie przeszkadzać w trakcie kolacji i zabawy.
Plener ślubny pozostaje trzecim dniem naszego pobytu, który spędzamy aktywne z naszymi świeżo upieczonymi Nowożeńcami. Turkusowe morze jest idealnym miejscem do nurkowania i użycia obudowy podwodnej na kamerę, a cypryjskie plaże będą także idealnym momentem do sprawdzenia swoich sił w windsurfingu, czy wypróbowaniu jazdy na nartach wodnych.

Film oddajemy Państwu w formacie Full HD ze spersonalizowanym nadrukiem na płytach i pudełku, który będzie piękną pamiątką do wspomnień za kilkadziesiąt lat. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty na niepowtarzalny film ślubny w kinowej odsłonie.