Ślub na Bali

Ślub na Bali - wideofilmowanie

Najpiękniejszy dzień Waszego życia na indonezyjskiej wyspie bogów z trzema wulkanami? Trafiliście idealnie - to właśnie Bali. Lasy tropikalne, rafy koralowe, hinduska sztuka, to tylko przedsmak tego jak będzie wyglądał Wasz film ślubny.

Pierwszy dzień pracy naszej ekipy filmowej rozpoczynamy od małego pleneru narzeczeńskiego. Krótka wyprawa z przyszłymi Nowożeńcami po atrakcyjnych częściach wyspy jest idealnym momentem na szybkie poznanie się realizując ujęcia w trakcie spaceru tarasami ryżowymi na prowincji, oraz kosztując najdroższej kawy świata będącej specjalnością tutejszej kultury rolnej. Nie zapominamy także o oderwaniu się od otaczającej rzeczywistości, relaksując się podczas zachodzącego słońca na piaszczystej plaży, wśród uprawianych wokół palm kokosowych. Aby oddać jeszcze bardziej artyzm kadrów, wykorzystujemy przy tej okazji drona, czyli kamerę służącą do wykonania lotniczych ujęć scenerii, a także szaleństw Narzeczonych choćby podczas kąpieli w krystalicznie czystej wodzie wodospadu.
Celem naszej produkcji jest opowiedzenie historii z wyprawy Pary Młodej, dlatego w dniu samego ślubu jesteśmy z Wami już od porannych przygotowań Panny Młodej w hotelu, poprzez fryzurę, make-up i kreację ślubną, w międzyczasie tworząc także atrakcyjne kadry z przygotowań Pana Młodego. Punktem kulminacyjnym będzie moment ślubu na plaży, bądź w tropikalnym ogrodzie hotelowym, który uchwycony zostaje przez dwóch operatorów kamer, przez co jesteśmy w stanie zarejestrować większą ilość towarzyszących emocji i detali, które świetnie podkreślą fabułę tego niepowtarzalnego dnia. Po ceremonii zaślubin czas na butelkę szampana i kolację w hotelu z najbliższymi, bądź tylko we dwoje. Atmosferę umilać Państwu mogą dźwięki balijskich instrumentów - drewnianych cymbałów i gamelanu, które uchwycone zostaną przez bezprzewodowy rejestrator dźwięku. By Para Młoda w pełni mogła nacieszyć się niepowtarzalną chwilą dnia ślubu, pracujemy z dyskrecją w odpowiedniej odległości i nie przeszkadzamy w trakcie trwania przyjęcia.
Trzeci dzień naszych zmagań w tworzeniu małego arcydzieła to plener ślubny, który staramy się spędzić aktywnie z naszymi świeżo upieczonymi Nowożeńcami. Głębiny oceanu są idealnym miejscem do nurkowania z żółwiami i użycia obudowy podwodnej na kamerę, a balijskie plaże ze złotym piaskiem będą zdecydowanie rajem do testowania swoich umiejętności dla wszelkich surferów i miłośników fali.

Film oddajemy Państwu w formacie Full HD ze spersonalizowanym nadrukiem na płytach i pudełku, który będzie piękną pamiątką do wspomnień za kilkadziesiąt lat. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty na niepowtarzalny film ślubny w kinowej odsłonie.