Iluminacja światłem

Dekoracja Sali weselnej - iluminacja ze świateł

Uzupełnieniem naszej oferty filmowej jest dekoracja przyjęć ślubnych światłem, czyli widowiskowe, eleganckie oświetlenie lokalu wraz z parkietem tanecznym, podkreślające klimat przyjęcia oraz potęgujące efekt na zdjęciach i filmie. Tak właśnie zrodziła się nasza druga marka CIUPAGA STUDIO, która sprawia, że każdy ślub jest jeszcze bardziej magiczny i wyjątkowy.


Kreowane przez nas oświetlenie składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich są punktowe naświetlacze ścian, podkreślające walory estetyczne każdej sali/namiotu, w którym odbywa się przyjęcie weselne. Podświetlając ściany i wybrane elementy takie jak stół słodkości, stół wiejski, drink bar, czy inne aspekty scenografii, sprawimy, że Wasze wesele pozostanie w pamięci wszystkich gości na długi czas. Zdjęcia robione przez Waszych znajomych nawet telefonem komórkowym i publikowane „na żywo” choćby na Facebooku w trakcie trwania tego najpiękniejszego dnia w życiu, prezentują się niesamowicie, są wyraźne i dobrze doświetlone.


Drugim elementem jest oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego, zawierające spektakularne ruchome słupy światła tworzącego nastrój podczas tańca. Odpowiednio dobrane kolory podkreślają daną chwilę i emocje towarzyszące. Każda aranżacja świetlna tworzona jest bezpośrednio z miksera, przez co istnieje możliwość ustawienia odrębnych programów świetlnych na pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania rodzicom i jeszcze innych na szaloną zabawę na parkiecie.

Dopełnieniem całości szampańskiego przyjęcia jest tzw. taniec w chmurach, czyli wykorzystywana przez nas maszyna do dymu ciężkiego podczas pierwszego tańca i części zabawy tanecznej. Dym unosi się delikatnie nad parkietem do wysokości kolan i zdecydowanie będzie niesamowitym widowiskiem dla zgromadzonej rodziny i przyjaciół.

Dekoracje światłem realizujemy na terenie całego kraju, a w szczególności na takich terenach jak: Zakopane, Kraków, Nowy Targ, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Łódź czy Wrocław. Na oświetlenie ślubne udzielamy wysoki rabat przy skorzystaniu z oferty filmowej Bycze Filmy.

Polecamy www.ciupagastudio.pl