Ślub nad morzem

Film ze ślubu nad morzem - wideofilmowanie

Zwariowani, pełni optymizmu, a przede wszystkim "ludzie Internetów" - tak sami o sobie mówią Kasia i Michał. Dla tej właśnie przebojowej Pary przebyliśmy setki kilometrów, wprost nad samo morze do urokliwej Gdyni. Jak to jest zrobić sobie "selfie" z tatą w drodze do ołtarza? To właśnie między innymi zademonstruje Wam Kasia. Miłego seansu!


Nasze nadmorskie realizacje to zawsze nowe wyzwanie, a zarazem niesamowite chwile spędzone przy wschodach i zachodach słońca przy szumie fal. Wszystkie filmy realizowane są na minimum dwie kamery, oraz wzbogacone ujęciami krajobrazowymi danego regionu, w którym odbywa się przyjęcie ślubne. Do najczęściej lubianych miejscowości przez Młode Pary na organizację tego najważniejszego dnia w życiu zaliczyć można: Gdynię, Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg, Łebę, Koszalin, Szczecin, Słupsk, Elbląg, Hel, Międzyzdroje i inne zachodniopomorskie lokalizacje z bezpośrednim dostępem do morza. Tym samym nasuwa się pytanie: czego nie może zabraknąć w filmie realizowanym np. w Trójmieście? Odpowiedź jest prosta – plaży.


Idealnym dopełnieniem całości filmu ślubnego, będzie niezapomniany plener nad morzem, lub sesja narzeczeńska w plażowym klimacie. Pomysłów na plener ślubny nad polskim morzem jest mnóstwo, od rejsów statkiem, poprzez ujęcia na klifach, molo,  przy latarni morskiej, szalone wskoki do wody, czy błogie leżenie plackiem na plaży z całym zestawem gadżetów ślubnych. Wesele w nadmorskiej scenerii to również możliwość wykorzystania dodatkowo obudowy podwodnej na kamerę, z którą nurkujący kamerzysta jest w stanie uchwycić podwodny świat. Nasze pakiety wideofilmowania obejmują kompleksowe wykonanie filmu będącego zdecydowanie kinową pamiątką ślubną, do której z chęcią wracać można wspomnieniami w szczególności siedząc w bujanym fotelu za kilkadziesiąt lat.

Pamiętajcie, że atmosfera na Waszym „byczym ślubie” sama się nie zrobi. Do nieodzownych elementów, które sprawią, że film ślubny będzie wyglądał jeszcze lepiej niż tradycyjne nagranie weselne, należą zdecydowanie dodatki ślubne z elementem kojarzącym się z morzem (np. spinka do włosów, bądź bukiet ślubny z muszlami), kameralne błogosławieństwo rodziców na tarasie z widokiem na morze Bałtyckie, czy wspólne symboliczne wsypanie dwóch rodzajów piasku do przezroczystego flakonu (na znak połączenia się już na zawsze). Dobry kamerzysta nie zapomina również o poradach dla Nowożeńców takich jak wprowadzenie Panny Młodej do ołtarza po białym dywanie przez ojca w otoczeniu niebeskich dzbanów ze świecami, czytaniach i śpiewach podczas Mszy, które przynoszą błogi stan dla ucha, a na koniec lawiny braw i konfetti, które będą przysłowiową „wisienką na torcie” po zakończeniu ceremonii w kościele. Wideofilmowanie pomorskie to również przyjęcia weselne stylizowane po marynarsku: barwy niebieskiego i czerwieni, marcepanowy tort weselny z kotwicą wykonaną z masy cukrowej, czy pokaz barmański dla zgromadzonych gości. Wiele można pisać, lecz jeszcze więcej dowiesz się podczas współpracy z ekipą Bycze Filmy .