Ślub w Warszawie

Wideofilmowanie twojego ślubu

Dynamiczny film ślubny realizowany w Warszawie to nie lada wyzwanie logistyczne. Tej jesieni zawitaliśmy po raz kolejny do stolicy, by zająć się filmowaniem wesela naszej kolejnej międzynarodowej Pary Młodej. Razem z polką Anitą i maltańczykiem Graeme bawiliśmy się na przyjęciu weselnym w Hotelu Lord z tarasem widokowym na panoramę miasta. Muzycznie czas wszystkim gościom umilał DJ Stefan, tym samym nie mogło zabraknąć ujęć realizowanych ze stabilizatora obrazu, dzięki któremu kamera dosłownie mogła poczuć się w pewnego rodzaju transie, szybując dynamicznie po parkiecie tanecznym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego Coming Soon będącego zapowiedzią pełnego teledysku ślubnego.


Stolica Polski znana jest przede wszystkim z zakorkowanych ulic, właśnie w tym najważniejszym momencie gdy Para Młoda dojeżdża na ceremonię ślubu. Biorąc pod uwagę Parę Młodą, którzy jako transport dla swych gości wybrali dwie luksusowe, kilkunastometrowe limuzyny Hummer Daddy i Hummer Texas White jazda na skróty nie wchodziła w grę. Mimo wszystko dzięki opracowaniu dokładnego planu nagrań wszystko możliwe jest dla ekipy Bycze Filmy do zrobienia.


Warszawa to piękne miasto, bogate w niezliczoną ilość sal weselnych, a przede wszystkim obiektów hotelowych, w których można zorganizować wesela znane z amerykańskich filmów. Nasza ekipa filmowa zdecydowanie może zarekomendować przyszłym Nowożeńcom miejsca, w których wizualnie uzyskać można najlepsze filmy ślubne i zdjęcia. Należą do nich między innymi: Łazienki Królewskie, hotel Marriott, Villa Julianna, hotel Polonia Palace z przyjęciem w Pałacu na Wodzie, restauracja Endorfina Foksal , hotel Hilton, Narvil czy wieżowiec Pure Sky Club, w którym na 22 piętrze można bawić się i zarazem odpoczywać podziwiając zapadającą w sen Warszawę.

Sprawdź, co zaoferuje ci kamerzysta na weselu

Towarzyszymy naszym Klientom podczas najważniejszych wydarzeń w ich życiu, by móc zatrzymać w formie filmu wszystkie momenty szczęścia i chwile wzruszeń. Wspomnienia są ulotne, jednak stworzone przez nas materiały utrwalają je w idealnym kształcie na długie lata – pełne barw, ekspresji i być może zatartych już w pamięci szczegółów będą stanowić niezwykłą pamiątkę dobrych dni. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nasze projekty wyróżniają się również dużą klasą, która z kolei zapewnia filmom ponadczasowość. Niezależnie od aktualnych trendów każda realizacja pozostanie więc elegancka i stylowa – jako priorytet traktujemy dobieranie kreatywnych, ale jednocześnie wyważonych rozwiązań.

Dla czego warto na nas postawić

Najczęściej uczestniczymy w ślubach, organizowanych na różną skalę i w wielu zakątkach świata. Posiadamy rozległą praktykę w filmowaniu zarówno dużych, wystawnych wesel, jak i kameralnych przyjęć utrzymanych w rodzinnej atmosferze. Do każdego zlecenia podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, nieustannie czerpiąc z bagażu własnych doświadczeń i zaplecza zgromadzonej wiedzy. Zależy nam, by dostarczyć Klientom usługę najwyższej jakości, idealnie korespondującą z przedstawionymi oczekiwaniami. Zawsze pozostajemy do dyspozycji i jesteśmy gotowi na zrealizowanie nawet bardzo wymagających warunków współpracy.

Warszawa idealnym miastem na wesele

W zakresie usług weselnych, jakie świadczy odpowiednio wyspecjalizowany kamerzysta Warszawa stanowi miasto, w którym funkcjonuje duża pula firm o stabilnej pozycji na rynku. Jednak nasza marka cieszy się niesłabnącym autorytetem wśród Klientów z całego świata, w tym osób znanych i osiągających imponujące sukcesy w różnych dziedzinach sportu czy biznesu. Dodatkowo w Warszawie powstało kilka naszych najlepszych projektów – potrafimy docenić potencjał stolicy i jednocześnie sprawić, by stała się jedynie tłem dla interesujących nas wydarzeń. Chętnie więc podejmiemy się realizacji filmu z uroczystości ślubnych organizowanych w Warszawie. Klientom proponujemy kompleksowe usługi, zawierające także trailery, plenery, wywiady i wiele innych (do wyboru w zależności od pakietu).