Ślub w Warszawie

Wideofilmowanie twojego ślubu

Dynamiczny film ślubny realizowany w Warszawie to nie lada wyzwanie logistyczne. Tej jesieni zawitaliśmy po raz kolejny do stolicy, by zająć się filmowaniem wesela naszej kolejnej międzynarodowej Pary Młodej. Razem z polką Anitą i maltańczykiem Graeme bawiliśmy się na przyjęciu weselnym w Hotelu Lord z tarasem widokowym na panoramę miasta. Muzycznie czas wszystkim gościom umilał DJ Stefan, tym samym nie mogło zabraknąć ujęć realizowanych ze stabilizatora obrazu, dzięki któremu kamera dosłownie mogła poczuć się w pewnego rodzaju transie, szybując dynamicznie po parkiecie tanecznym. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego Coming Soon będącego zapowiedzią pełnego teledysku ślubnego.


Stolica Polski znana jest przede wszystkim z zakorkowanych ulic, właśnie w tym najważniejszym momencie gdy Para Młoda dojeżdża na ceremonię ślubu. Biorąc pod uwagę Parę Młodą, którzy jako transport dla swych gości wybrali dwie luksusowe, kilkunastometrowe limuzyny Hummer Daddy i Hummer Texas White jazda na skróty nie wchodziła w grę. Mimo wszystko dzięki opracowaniu dokładnego planu nagrań wszystko możliwe jest dla ekipy Bycze Filmy do zrobienia.


Warszawa to piękne miasto, bogate w niezliczoną ilość sal weselnych, a przede wszystkim obiektów hotelowych, w których można zorganizować wesela znane z amerykańskich filmów. Nasza ekipa filmowa zdecydowanie może zarekomendować przyszłym Nowożeńcom miejsca, w których wizualnie uzyskać można najlepsze filmy ślubne i zdjęcia. Należą do nich między innymi: Łazienki Królewskie, hotel Marriott, Villa Julianna, hotel Polonia Palace z przyjęciem w Pałacu na Wodzie, restauracja Endorfina Foksal , hotel Hilton, Narvil czy wieżowiec Pure Sky Club, w którym na 22 piętrze można bawić się i zarazem odpoczywać podziwiając zapadającą w sen Warszawę.